قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه اینترنتى قلب کوچولو

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتى در حین استفاده از امکانات وب سایت از جمله پروفایل شخصى، حراج ها و سرویس هاى فروشگاه در تمامى زمانها به منظور پذیرش کلیه شرایط و قوانین سایت میباشد.

قوانین عمومى

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه فروشگاه اینترنتى قلب کوچولو منطبق با قوانین جمهورى اسلامى ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است

ثبت سفارش و ارسال

مشتریان در فروشگاه قلب کوچولو در ٧ روز هفته و ٢۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش را دارا میباشند، ولیکن در روزهاى شنبه تا پنجشنبه از ساعت ٩ صبح الى ١٧ روزهاى کارى ، امکان پاسخگویى و پیگیرى و ارسال سفارشات میباشد و کلیه سفارشات ٧ روز مارى بعد از ثبت سفارش از طریق پست پیشتاز تحویل داده میشود . کاربران هنگام سفارش کالا ملزم به درج صحیح اطلاعات در وب سایت میباشند. بدیهى است کاستى و نادرستى اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد . شماره تماس پشتیبانى ٠٩١٨۴٣٢٣٧٧٨ میباشد که هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته میشود و کاربران متعهد هستند از این شماره صرفا براى دریافت اطلاعات بیشتر که مرتبط با سفارش کالا میباشد استفاده نمایند . فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا ، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار میرساند. فروشگاه اینترنتى همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشهاى ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را مینماید ، با وجود این ، درصورتى که موجودى محصولى در فروشگاه اینترنتى به پایان برسد، حتى پس از اقدام مشتزى به سفارش گذارى، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش محفوظ است و یا مشترى میتواند به جاى کالاى به اتمام رسیده محصول دیگرى را جایگزین کند.

حق انصراف و تحویل کالا

در صورتى که انصراف از دریافت کالا پس از گذشت ٢۴ ساعت از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا باشد کل وجه به حساب بانکى خریدار مسترد میگردد. توجه داشته باشید کلیه سفارشات ٧ روز کارى بعد از ثبت سفارش از طریق پست به مشترى تحویل داده میشود . مکان تحویل کالا نشانى است که شما مشترى گرامى در حین ثبت سفارش در وب سایت درج مینمایید این نشانى بر روى کلیه مرسولات درج خواهد شد و تغییر نشانى پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمیباشد. روش ارسال در حال حاضر بصورت پست پیشتاز است و براى خرید هاى بالاى ٢٠٠ هزارتومان سفارش بطور رایگان ارسال میگردد، بنابر این در این حالت خریدار هزینه اى را به اداره پست پرداخت نمیکند .

رعایت حریم خصوصى

فروشگاه اینترنتى قلب کوچولو براى حریم خصوصى افرادى که از وبسایت استفاده میکنند محافظت میکند و متعهد میگردد در راستاى امن تر سازى وبسایت تلاش مضاعف نماید . تمامى اطلاعات محصول ، گرافیک، عکسها ، بنر ها و اسلاید ها ، لوگو و ویدیوها و کلیه محتواى سایت طراحى و تولید گروه قلب کوچولو است و هرگونه استفاده و کپى بردارى تنها در انحصار مجموعه قلب کوچولو است ، بنابراین هرگونه استفاده و کپى بردارى با مقاصد تجارى منجر به پیگرد قانونى میگردد. کاربران مسئول حفظ اطلاعات حساب کاربرى از جمله رمز عبور خود میباشند و در هنگام پرداخت اینترنتى با کارت شتاب موظفند ، اطلاعات حساب بانکى خودرا با حفظ حریم خصوصى و ترجیحا از طریق کیبورد مجازى درج نمائید. بطور حتم مسئولیت فعالیت هایى که باحساب بانکى و حساب کاربرى میباشد به عهده کاربران است . و براى جلوگیرى از هرگونه سوء استفاده احتمالى ، کاربران نباید آن را براى شخص دیگرى فاش کنند. فروشگاه قلب کوچولو هویت شخصى کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصى آنان را به هیچ شخص یا سازمانى منتقل نمیکند، مگر اینکه با حکم قانونى مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد . فروشگاه قلب کوچولو همانند سایر وب سایتها از جمع آورى Ip و کوکى ها استفاده میکند ، اما پروتکل ، سرور و لایه هاى امنیتى وبسایت و روشهاى مناسب مدیریت داده ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسى هاى غیر قانونى جلوگیرى میکند .

شرایط بازگرداندن کالا و تعویض

بسیارى از محصولات قلب کوچولو ٧ روز فرصت براى بازگشت کالا در نظر گرفته شده . ١- اگر کالاى خریدارى شده ایراد ، زدگى یا پارگى داشته باشد ، درصورتى که کارشناسان ما ایراد کالا را تائید نکنند ،هزینه ارسال کالا به مشترى قابل بازگشت نخواهد بود . ٢- اگر کالاى خریدارى شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وبسایت مغایرت داشته باشد. ٣-اگر مشترى از خرید خود منصرف شود (•حق انصراف و تحویل کالا در صورتى که انصراف از دریافت کالا پس از گذشت ٢۴ ساعت از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا باشد کل وجه به حساب بانکى خریدار مسترد میگردد). ۴-اگر سایز کالا مناسب نباشد : درخواست تعویض سایز فقط به مدت یک دو روز پس از دریافت کالا ، تنها در صورتى پذیرفته میشود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشد و در وضعیت اولیه و نو باشندو روى پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه ، رنگ پریدگى یا بوى عطر و بدن وجود نداشته باشد و برچسب و مارک ، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد .